Özlü Bergama Çiftliği Ramazan Paketi
Özlü Bergama Çiftliği Ramazan Paketi
Özlü Bergama Çiftliği Ramazan Paketi
Özlü Bergama Çiftliği Ramazan Paketi
Özlü Bergama Çiftliği Ramazan Paketi
Özlü Bergama Çiftliği Ramazan Paketi
Özlü Bergama Çiftliği Ramazan Paketi
Özlü Bergama Çiftliği Ramazan Paketi

Özlü Bergama Çiftliği Ramazan Paketi

Ramazan Paketi

Paket İçeriği:

1850g Çam Balı 1 Adet

500ml Sızma Zeytinyağı 1 Adet

600g Çizik Yeşil Zeytin 1 Adet

800g Pekmez  1Adet

100g Polen 1 Adet

600g Siyah Zeytin 1 Adet

Zeytinyağı Sabunu 4 Adet

NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞI

Ege efsanelerinde ve din kitaplarında adı Ölmez Ağaç ya da Hayat Ağacı olarak geçen zeytin ağacı, antik çağlardan beri insanoğlunun hayatının içinde olmuş, kimi zaman meyvesiyle kimi zaman yağıyla insanlığa sağlık, lezzet ve güzellik vaat etmiştir. Bir dalı barışı simgelerken şimdilerde Ege’nin simgesi haline gelen zeytinlerimizden elde ettiğimiz sızma zeytinyağımız ilk hasattan herhangi kimyasal işlem görmeden direkt yıkanıp elde ettiğimiz yağdır. Naturel sızma zeytinyağı: Serbest yağ asitliği, oleik asit cinsinden her 100 gramda 0,8 gramdan fazla olmayan yağdır. Meyvemsi ve acımsı tadıyla gönüllere taht kuran yemeklerde, mezelerde gurmelik lezzet.

SİYAH ZEYTİN

Varlığı binlerce yıllar öncesine dayanan, eski medeniyetlerde bereket ,barış, şifa ve güzellik simgelerini taşıyan elmas gibi parlayan, dolgun zeytinimiz günümüzde Egemizin simgesi haline gelmiştir .Şimdilerde ise kahvaltılarımızın olmazsa olmazı olmuş zeytinimiz sadece tuz ve limon ile harmanlanıp içerisinde katkı maddesi bulundurmamaktadır. Besleyici değeri oldukça yüksek olan zeytinlerimiz içerisinde bol miktarda protein, yağ, magnezyum, fosfor ve vitamin bulundurmaktadır. Omega-6 yağ asitleri sayesinde kalp ve damar sağlığını korur. E vitamini sayesinde cildi genç tutar, saçları güçlendirir.

ÇİZİK YEŞİL ZEYTİN

Egenin verimli bereketli toprağında, pırıl pırıl berrak kaynak sularımızla zümrüt yeşili gibi yetiştirdiğimiz  zeytinlerimizi sizler için hasat döneminde özenle toplayıp, tek tek hepsine emek emek attığımız çiziklerle su, tuz ve limon ile harmanlayıp içerisine katkı maddesi eklemeden kavanozlarımıza koyuyoruz. Tüm işlemleri hijyen kurallarına uygun yapmaktayız. İçerisinde bol miktarda E vitamini içermesi nedeniyle cilt sağlığı açısından çok faydalı olduğu bilinmektedir. Mide ve bağırsak sağlığını koruyup kalp sağlığını destekler. Nereye giderseniz gidin o sizi kahvaltı masasında karşılayacaktır.

 

Zeytinyağı Sabunu Faydaları:

 • Saçları uzattığı bilinir.Özellikle kuru ciltler içinidealdir. 
 • Vücut bakımı için en hassasciltlerde bile güvenle kullanılabilir.
 • Ciltte oluşan çatlakların ve bacaklarda oluşan selülitin tedavisine yardımcı olur.
 • Cildinizin nefes almasına ve gözeneklerin açılmasına yardımcı olur. Cildinizdeki ölü derinin atılmasını sağlar.
 • Cildiniz de hissedilir bir yumuşaklık oluşturur.Ağrıyı hafifletici etkisi vardır. Romatizma ve varis ağrılarına iyi gelir. 
 • Bunun için sabun krem şeklinde yumuşatılarak bacaklara ağrıyan bölgelere birkaç dakika masaj yaparak yedirilir.
 •  Daha sonra yıkanarak durulanır. 

ÇAM BALI

 

 

 Çam ağaçlarında oluşan özel salgıların, bal arıları tarafından sabırla işlenerek üretilmesi sonucu ortaya çıkan doğal çam balı sofralarınızın baş tacı olmak için hazır.

 

ÜZÜM PEKMEZİ

 

 

Mevsiminde yetişen taptaze olgun üzümlerimizin hijyen kurallarına uygun şekilde suyunu sıkıp, süzdükten sonra kazanlarımıza koyup uzun süre kaynatarak Üzüm Pekmezini elde ederiz. İlave şeker veya katkı maddesi içermemektedir. Yoğun kıvamı ve lezzetiyle kahvaltınızın özel bir parçası olacaktır.

 

POLEN

 

 

 Polen, bitkilerin üreme organlarının başlıklarında bulunan üreme hücreleridir. Protein bakımından zengin içeriğe sahip, içerisinde aminoasitler, fenolik asitler, steroidler, enzimler antioksidanlar, beta karoten, kalsiyum, magnezyum, selenyum, nükleik asit, lektin, sistein, B1, B2, C ve E vitamin değeri yüksek bir arı ürünüdür. Polenlerimizin bir çay kaşığında 2 kilo kemiksiz ve yağsız et ya da 12 litre sütteki kadar esansiyel bulunur.Ek gıda olarak bolca tüketilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Ürünler
Etiketler
tuz ve limon ile harmanlayıp içerisine katkı maddesi eklemeden kavanozlarımıza koyuyoruz. Tüm işlemleri hijyen kurallarına uygun yapmaktayız. İçerisinde bol miktarda E vitamini içermesi nedeniyle cilt sağlığı açısından çok faydalı olduğu bilinmektedir. Mide ve bağırsak sağlığını koruyup kalp sağlığını destekler. Nereye giderseniz gidin o sizi kahvaltı masasında karşılayacaktır., ÇİZİK YEŞİL ZEYTİN, Özlü, Özlü Bergama, Özlü Bergama Çiftliği, Özlü Bergama Çiftliği Zeytinli, Özlü Bergama Çiftliği Zeytinli Tanışma, Özlü Bergama Çiftliği Zeytinli Tanışma Paketi, Özlü Bergama Çiftliği Zeytinli Paketi, Özlü Bergama Çiftliği Tanışma, Özlü Bergama Çiftliği Tanışma Paketi, Özlü Bergama Çiftliği Paketi, Özlü Bergama Zeytinli, Özlü Bergama Zeytinli Tanışma, Özlü Bergama Zeytinli Tanışma Paketi, Özlü Bergama Zeytinli Paketi, Özlü Bergama Tanışma, Özlü Bergama Tanışma Paketi, Özlü Bergama Paketi, Özlü Çiftliği, Özlü Çiftliği Zeytinli, Özlü Çiftliği Zeytinli Tanışma, Özlü Çiftliği Zeytinli Tanışma Paketi, Özlü Çiftliği Zeytinli Paketi, Özlü Çiftliği Tanışma, Özlü Çiftliği Tanışma Paketi, Özlü Çiftliği Paketi, Özlü Zeytinli, Özlü Zeytinli Tanışma, Özlü Zeytinli Tanışma Paketi, Özlü Zeytinli Paketi, Özlü Tanışma, Özlü Tanışma Paketi, Özlü Paketi, Bergama, Bergama Çiftliği, Bergama Çiftliği Zeytinli, Bergama Çiftliği Zeytinli Tanışma, Bergama Çiftliği Zeytinli Tanışma Paketi, Bergama Çiftliği Zeytinli Paketi, Bergama Çiftliği Tanışma, Bergama Çiftliği Tanışma Paketi, Bergama Çiftliği Paketi, Bergama Zeytinli, Bergama Zeytinli Tanışma, Bergama Zeytinli Tanışma Paketi, Bergama Zeytinli Paketi, Bergama Tanışma, Bergama Tanışma Paketi, Bergama Paketi, Çiftliği, Çiftliği Zeytinli, Çiftliği Zeytinli Tanışma, Çiftliği Zeytinli Tanışma Paketi, Çiftliği Zeytinli Paketi, Çiftliği Tanışma, Çiftliği Tanışma Paketi, Çiftliği Paketi, Zeytinli, Zeytinli Tanışma, Zeytinli Tanışma Paketi, Zeytinli Paketi, Tanışma, Tanışma Paketi, Paketi, NATUREL BİRİNCİ ZEYTİNYAĞI, NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞI,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR