Özlü Bergama Çiftliği Sabunlu Tanışma Paketi
Özlü Bergama Çiftliği Sabunlu Tanışma Paketi
Özlü Bergama Çiftliği Sabunlu Tanışma Paketi
Özlü Bergama Çiftliği Sabunlu Tanışma Paketi
Özlü Bergama Çiftliği Sabunlu Tanışma Paketi
Özlü Bergama Çiftliği Sabunlu Tanışma Paketi
Özlü Bergama Çiftliği Sabunlu Tanışma Paketi
Özlü Bergama Çiftliği Sabunlu Tanışma Paketi

Özlü Bergama Çiftliği Sabunlu Tanışma Paketi

Sabunlu Tanışma Paketi

Paket İçeriği:

500ml Sızma Zeytinyağı 1 Adet

600g Çizik Yeşil Zeytin 1 Adet

600g Siyah Zeytin 1 Adet

Defne Sabunu 1 Adet

Lavanta Sabunu 1 Adet

Zeytinyağı Sabunu 1 Adet

NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞI

Ege efsanelerinde ve din kitaplarında adı Ölmez Ağaç ya da Hayat Ağacı olarak geçen zeytin ağacı, antik çağlardan beri insanoğlunun hayatının içinde olmuş, kimi zaman meyvesiyle kimi zaman yağıyla insanlığa sağlık, lezzet ve güzellik vaat etmiştir. Bir dalı barışı simgelerken şimdilerde Ege’nin simgesi haline gelen zeytinlerimizden elde ettiğimiz sızma zeytinyağımız ilk hasattan herhangi kimyasal işlem görmeden direkt yıkanıp elde ettiğimiz yağdır. Naturel sızma zeytinyağı: Serbest yağ asitliği, oleik asit cinsinden her 100 gramda 0,8 gramdan fazla olmayan yağdır. Meyvemsi ve acımsı tadıyla gönüllere taht kuran yemeklerde, mezelerde gurmelik lezzet.

SİYAH ZEYTİN

Varlığı binlerce yıllar öncesine dayanan, eski medeniyetlerde bereket ,barış, şifa ve güzellik simgelerini taşıyan elmas gibi parlayan, dolgun zeytinimiz günümüzde Egemizin simgesi haline gelmiştir .Şimdilerde ise kahvaltılarımızın olmazsa olmazı olmuş zeytinimiz sadece tuz ve limon ile harmanlanıp içerisinde katkı maddesi bulundurmamaktadır. Besleyici değeri oldukça yüksek olan zeytinlerimiz içerisinde bol miktarda protein, yağ, magnezyum, fosfor ve vitamin bulundurmaktadır. Omega-6 yağ asitleri sayesinde kalp ve damar sağlığını korur. E vitamini sayesinde cildi genç tutar, saçları güçlendirir.

ÇİZİK YEŞİL ZEYTİN

Egenin verimli bereketli toprağında, pırıl pırıl berrak kaynak sularımızla zümrüt yeşili gibi yetiştirdiğimiz  zeytinlerimizi sizler için hasat döneminde özenle toplayıp, tek tek hepsine emek emek attığımız çiziklerle su, tuz ve limon ile harmanlayıp içerisine katkı maddesi eklemeden kavanozlarımıza koyuyoruz. Tüm işlemleri hijyen kurallarına uygun yapmaktayız. İçerisinde bol miktarda E vitamini içermesi nedeniyle cilt sağlığı açısından çok faydalı olduğu bilinmektedir. Mide ve bağırsak sağlığını koruyup kalp sağlığını destekler. Nereye giderseniz gidin o sizi kahvaltı masasında karşılayacaktır.

Defne Sabunu

 

Piyasada farklı oranlarda defne yağı içeren pek çok çeşidi bulunabilen defne sabunu, yaygın olarak zeytinyağı ile karıştırılarak üretilmektedir.

Defne sabununun saf defne yağı ile üretilmiş olanı çok değerli bir ürün olup, çok nadir bulunmaktadır.

Özlü Bergama Çiftliği Saf Defne Sabunu, yalnızca saf defne yağı içerir.

Geleneksel olarak, deri hastalıkları, egzama, kepeklenme, mantar gibi deri hastalıklarında tedaviye yardımcı olduğu bilinmektedir.

 

Zeytinyağı Sabunu

 

Zeytinyağı Sabunu Faydaları:

 

 

 

 

 • Saçları uzattığı bilinir.Özellikle kuru ciltler içinidealdir. 
 • Vücut bakımı için en hassasciltlerde bile güvenle kullanılabilir.
 • Ciltte oluşan çatlakların ve bacaklarda oluşan selülitin tedavisine yardımcı olur.
 • Cildinizin nefes almasına ve gözeneklerin açılmasına yardımcı olur. Cildinizdeki ölü derinin atılmasını sağlar.
 • Cildiniz de hissedilir bir yumuşaklık oluşturur.Ağrıyı hafifletici etkisi vardır. Romatizma ve varis ağrılarına iyi gelir. 
 • Bunun için sabun krem şeklinde yumuşatılarak bacaklara ağrıyan bölgelere birkaç dakika masaj yaparak yedirilir.
 •  Daha sonra yıkanarak durulanır. 

 

 

 

 

Lavanta sabunu;
Lavanta sabunu; lavanta tohumu, yağı ve çiçeklerinden oluşan ferahlatıcı, rahatlatıcı, uyarıcı ve hoş kokulu bir sabundur. Özellikle hassas ve yağlı ciltler için tavsiye edilir. Akneleri, vücuttaki kötü kokuları ve saçtaki sirkeleri giderir. Cilde canlılık ve tazelik kazandıran, sağlık için oldukça faydalı bir sabundur. Bedeni rahatlatır ve zona hastalığı tedavisinde kullanıldığı gibi deri yanıklarına, doku çürümelerinde köpüğü ile friksiyon yapılması durumunda iyileştirici etki gösterdiği tespit edilmiştir. Sabun suyu çekebilen ince bir tabaka sayesinde yağ parçacıklarını sararak, cildi temizleme özelliğine sahiptir. İçeriğinde bulunan yararlı bileşenler sayesinde, cilde sayılamayacak kadar fazla etkileri bulunan lavanta ile yapılan sabunlar, lavantanın faydalı tüm etkilerine sahiptir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Ürünler
Etiketler
tuz ve limon ile harmanlayıp içerisine katkı maddesi eklemeden kavanozlarımıza koyuyoruz. Tüm işlemleri hijyen kurallarına uygun yapmaktayız. İçerisinde bol miktarda E vitamini içermesi nedeniyle cilt sağlığı açısından çok faydalı olduğu bilinmektedir. Mide ve bağırsak sağlığını koruyup kalp sağlığını destekler. Nereye giderseniz gidin o sizi kahvaltı masasında karşılayacaktır., ÇİZİK YEŞİL ZEYTİN, Özlü, Özlü Bergama, Özlü Bergama Çiftliği, Özlü Bergama Çiftliği Zeytinli, Özlü Bergama Çiftliği Zeytinli Tanışma, Özlü Bergama Çiftliği Zeytinli Tanışma Paketi, Özlü Bergama Çiftliği Zeytinli Paketi, Özlü Bergama Çiftliği Tanışma, Özlü Bergama Çiftliği Tanışma Paketi, Özlü Bergama Çiftliği Paketi, Özlü Bergama Zeytinli, Özlü Bergama Zeytinli Tanışma, Özlü Bergama Zeytinli Tanışma Paketi, Özlü Bergama Zeytinli Paketi, Özlü Bergama Tanışma, Özlü Bergama Tanışma Paketi, Özlü Bergama Paketi, Özlü Çiftliği, Özlü Çiftliği Zeytinli, Özlü Çiftliği Zeytinli Tanışma, Özlü Çiftliği Zeytinli Tanışma Paketi, Özlü Çiftliği Zeytinli Paketi, Özlü Çiftliği Tanışma, Özlü Çiftliği Tanışma Paketi, Özlü Çiftliği Paketi, Özlü Zeytinli, Özlü Zeytinli Tanışma, Özlü Zeytinli Tanışma Paketi, Özlü Zeytinli Paketi, Özlü Tanışma, Özlü Tanışma Paketi, Özlü Paketi, Bergama, Bergama Çiftliği, Bergama Çiftliği Zeytinli, Bergama Çiftliği Zeytinli Tanışma, Bergama Çiftliği Zeytinli Tanışma Paketi, Bergama Çiftliği Zeytinli Paketi, Bergama Çiftliği Tanışma, Bergama Çiftliği Tanışma Paketi, Bergama Çiftliği Paketi, Bergama Zeytinli, Bergama Zeytinli Tanışma, Bergama Zeytinli Tanışma Paketi, Bergama Zeytinli Paketi, Bergama Tanışma, Bergama Tanışma Paketi, Bergama Paketi, Çiftliği, Çiftliği Zeytinli, Çiftliği Zeytinli Tanışma, Çiftliği Zeytinli Tanışma Paketi, Çiftliği Zeytinli Paketi, Çiftliği Tanışma, Çiftliği Tanışma Paketi, Çiftliği Paketi, Zeytinli, Zeytinli Tanışma, Zeytinli Tanışma Paketi, Zeytinli Paketi, Tanışma, Tanışma Paketi, Paketi, NATUREL BİRİNCİ ZEYTİNYAĞI, NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞI,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR