Özlü Bergama Çiftliği  Yöresel Tanışma Paketi
Özlü Bergama Çiftliği  Yöresel Tanışma Paketi
Özlü Bergama Çiftliği  Yöresel Tanışma Paketi
Özlü Bergama Çiftliği  Yöresel Tanışma Paketi
Özlü Bergama Çiftliği  Yöresel Tanışma Paketi
Özlü Bergama Çiftliği  Yöresel Tanışma Paketi

Özlü Bergama Çiftliği Yöresel Tanışma Paketi

İndirim Oranı : %4 İndirim
Fiyat : ₺365,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺350,00(KDV Dahil)

Yöresel Tanışma Paketi

Paket İçeriği:

100g Çam Fıstığı 1 Adet

Lavanta Sabunu 1 Adet 

Tahin 600g 1 Adet

Üzüm Pekmezi 1 Adet

 

:

ÜZÜM PEKMEZİ

Mevsiminde yetişen taptaze olgun üzümlerimizin hijyen kurallarına uygun şekilde suyunu sıkıp, süzdükten sonra kazanlarımıza koyup uzun süre kaynatarak Üzüm Pekmezini elde ederiz. İlave şeker veya katkı maddesi içermemektedir. Yoğun kıvamı ve lezzetiyle kahvaltınızın özel bir parçası olacaktır.

Lavanta sabunu;
Lavanta sabunu; lavanta tohumu, yağı ve çiçeklerinden oluşan ferahlatıcı, rahatlatıcı, uyarıcı ve hoş kokulu bir sabundur. Özellikle hassas ve yağlı ciltler için tavsiye edilir. Akneleri, vücuttaki kötü kokuları ve saçtaki sirkeleri giderir. Cilde canlılık ve tazelik kazandıran, sağlık için oldukça faydalı bir sabundur. Bedeni rahatlatır ve zona hastalığı tedavisinde kullanıldığı gibi deri yanıklarına, doku çürümelerinde köpüğü ile friksiyon yapılması durumunda iyileştirici etki gösterdiği tespit edilmiştir. Sabun suyu çekebilen ince bir tabaka sayesinde yağ parçacıklarını sararak, cildi temizleme özelliğine sahiptir. İçeriğinde bulunan yararlı bileşenler sayesinde, cilde sayılamayacak kadar fazla etkileri bulunan lavanta ile yapılan sabunlar, lavantanın faydalı tüm etkilerine sahiptir.

TAHİN

Ellerimizle ektiğimiz susamları öbek öbek kümeleyip 10- 15 gün kurutup ardından makineli hasada uygun olmadığı için ellerimizle binbir emekle sopalarla döverek hasadımızı tamamlıyoruz. Susamlarımızın kabuklarını çıkarıp 200 derecede 3 saat aralıksız kavurarak tahinimizi elde ederiz. %100 susamdan elde ettiğimiz tahinimiz katkı maddesi,gluten ve ilave şeker içermemektedir.

ÇAM FISTIĞI

Yemyeşil çam ağaçlarımızın parlak ışıl ışıl kozalaklarını eski usullerle sopalar yardımıyla toplayıp, Ege güneşi altında kozalakların açılmasını sağlarız. Çam fıstıklarımızı su ile yumuşatarak tek tek kozalaktan çıkarıp temizleyip son kez kuruturuz. Tüm bu işlemleri hijyen kuralların uygun yapmaktayız. Altın gibi sarı, çam fıstıklarımız sofranızda pilav, dolma ve helvanın bir malzemesi olarak sizin için kullanıma hazır hale gelir.

 

 

 

Benzer Ürünler
Etiketler
ÇAM FISTIĞI , TAHİN , ÜZÜM PEKMEZİ Özlü Bergama çiftliği yöresel paket, Özlü, Özlü Bergama, Özlü Bergama Çiftliği, Özlü Bergama Çiftliği Yöresel, Özlü Bergama Çiftliği Yöresel Tanışma, Özlü Bergama Çiftliği Yöresel Tanışma Paketi, Özlü Bergama Çiftliği Yöresel Paketi, Özlü Bergama Çiftliği Tanışma, Özlü Bergama Çiftliği Tanışma Paketi, Özlü Bergama Çiftliği Paketi, Özlü Bergama Yöresel, Özlü Bergama Yöresel Tanışma, Özlü Bergama Yöresel Tanışma Paketi, Özlü Bergama Yöresel Paketi, Özlü Bergama Tanışma, Özlü Bergama Tanışma Paketi, Özlü Bergama Paketi, Özlü Çiftliği, Özlü Çiftliği Yöresel, Özlü Çiftliği Yöresel Tanışma, Özlü Çiftliği Yöresel Tanışma Paketi, Özlü Çiftliği Yöresel Paketi, Özlü Çiftliği Tanışma, Özlü Çiftliği Tanışma Paketi, Özlü Çiftliği Paketi, Özlü Yöresel, Özlü Yöresel Tanışma, Özlü Yöresel Tanışma Paketi, Özlü Yöresel Paketi, Özlü Tanışma, Özlü Tanışma Paketi, Özlü Paketi, Bergama, Bergama Çiftliği, Bergama Çiftliği Yöresel, Bergama Çiftliği Yöresel Tanışma, Bergama Çiftliği Yöresel Tanışma Paketi, Bergama Çiftliği Yöresel Paketi, Bergama Çiftliği Tanışma, Bergama Çiftliği Tanışma Paketi, Bergama Çiftliği Paketi, Bergama Yöresel, Bergama Yöresel Tanışma, Bergama Yöresel Tanışma Paketi, Bergama Yöresel Paketi, Bergama Tanışma, Bergama Tanışma Paketi, Bergama Paketi, Çiftliği, Çiftliği Yöresel, Çiftliği Yöresel Tanışma, Çiftliği Yöresel Tanışma Paketi, Çiftliği Yöresel Paketi, Çiftliği Tanışma, Çiftliği Tanışma Paketi, Çiftliği Paketi, Yöresel, Yöresel Tanışma, Yöresel Tanışma Paketi, Yöresel Paketi, Tanışma, Tanışma Paketi, Paketi,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR