Özlü Bergama Çiftliği  Zeytinli Tanışma Paketi
Özlü Bergama Çiftliği  Zeytinli Tanışma Paketi
Özlü Bergama Çiftliği  Zeytinli Tanışma Paketi
Özlü Bergama Çiftliği  Zeytinli Tanışma Paketi
Özlü Bergama Çiftliği  Zeytinli Tanışma Paketi
Özlü Bergama Çiftliği  Zeytinli Tanışma Paketi
Özlü Bergama Çiftliği  Zeytinli Tanışma Paketi
Özlü Bergama Çiftliği  Zeytinli Tanışma Paketi

Özlü Bergama Çiftliği Zeytinli Tanışma Paketi

İndirim Oranı : %4 İndirim
Fiyat : ₺415,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺400,00(KDV Dahil)

Zeytinli Tanışma Paketi

Paket İçeriği:

1000ml Birinci Zeytinyağı 1 Adet

500ml Sızma Zeytinyağı 1 Adet

1500g Çizik Yeşil Zeytin 1 Adet

1000g Siyah Zeytin 1 Adet

:

NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞI

Ege efsanelerinde ve din kitaplarında adı Ölmez Ağaç ya da Hayat Ağacı olarak geçen zeytin ağacı, antik çağlardan beri insanoğlunun hayatının içinde olmuş, kimi zaman meyvesiyle kimi zaman yağıyla insanlığa sağlık, lezzet ve güzellik vaat etmiştir. Bir dalı barışı simgelerken şimdilerde Ege’nin simgesi haline gelen zeytinlerimizden elde ettiğimiz sızma zeytinyağımız ilk hasattan herhangi kimyasal işlem görmeden direkt yıkanıp elde ettiğimiz yağdır. Naturel sızma zeytinyağı: Serbest yağ asitliği, oleik asit cinsinden her 100 gramda 0,8 gramdan fazla olmayan yağdır. Meyvemsi ve acımsı tadıyla gönüllere taht kuran yemeklerde, mezelerde gurmelik lezzet.

 

 

NATUREL BİRİNCİ ZEYTİNYAĞI

Egemizin göz bebeği olan zeytin ağaçlarından verimli olgun iri iri zeytinleri toplayıp hiçbir kimyasal işlem görmeden tüm saflığıyla ellerimizle toplayıp sizlere sunduğumuz antik çağlardan gelen lezzet. Meyvemsi ve acımsı tadıyla damağınızdan eksik olmayan tad. Naturel birinci zeytinyağı: Serbest yağ asitliği, oleik asit cinsinden her 100 gramda 0,8 gramdan az, 2,0 gramdan fazla olmayan yağdır. Sızma zeytinyağımızdan tek farkı sadece asit oranıdır. Zeytinyağımızın içeriğindekiler sayesinde sabahları aç karnına 1-2 çorba kaşığı alındığında yumuşatıcı ve yatıştırıcı olarak özellikle bağırsak hareketlerini düzenleyici ve safra söktürücü olduğu bilinmektedir.

 

 

 

SİYAH ZEYTİN

Varlığı binlerce yıllar öncesine dayanan, eski medeniyetlerde bereket ,barış, şifa ve güzellik simgelerini taşıyan elmas gibi parlayan, dolgun zeytinimiz günümüzde Egemizin simgesi haline gelmiştir .Şimdilerde ise kahvaltılarımızın olmazsa olmazı olmuş zeytinimiz sadece tuz ve limon ile harmanlanıp içerisinde katkı maddesi bulundurmamaktadır. Besleyici değeri oldukça yüksek olan zeytinlerimiz içerisinde bol miktarda protein, yağ, magnezyum, fosfor ve vitamin bulundurmaktadır. Omega-6 yağ asitleri sayesinde kalp ve damar sağlığını korur. E vitamini sayesinde cildi genç tutar, saçları güçlendirir.

 

 

ÇİZİK YEŞİL ZEYTİN

Egenin verimli bereketli toprağında, pırıl pırıl berrak kaynak sularımızla zümrüt yeşili gibi yetiştirdiğimiz  zeytinlerimizi sizler için hasat döneminde özenle toplayıp, tek tek hepsine emek emek attığımız çiziklerle su, tuz ve limon ile harmanlayıp içerisine katkı maddesi eklemeden kavanozlarımıza koyuyoruz. Tüm işlemleri hijyen kurallarına uygun yapmaktayız. İçerisinde bol miktarda E vitamini içermesi nedeniyle cilt sağlığı açısından çok faydalı olduğu bilinmektedir. Mide ve bağırsak sağlığını koruyup kalp sağlığını destekler. Nereye giderseniz gidin o sizi kahvaltı masasında karşılayacaktır.

Benzer Ürünler
Etiketler
tuz ve limon ile harmanlayıp içerisine katkı maddesi eklemeden kavanozlarımıza koyuyoruz. Tüm işlemleri hijyen kurallarına uygun yapmaktayız. İçerisinde bol miktarda E vitamini içermesi nedeniyle cilt sağlığı açısından çok faydalı olduğu bilinmektedir. Mide ve bağırsak sağlığını koruyup kalp sağlığını destekler. Nereye giderseniz gidin o sizi kahvaltı masasında karşılayacaktır., ÇİZİK YEŞİL ZEYTİN, Özlü, Özlü Bergama, Özlü Bergama Çiftliği, Özlü Bergama Çiftliği Zeytinli, Özlü Bergama Çiftliği Zeytinli Tanışma, Özlü Bergama Çiftliği Zeytinli Tanışma Paketi, Özlü Bergama Çiftliği Zeytinli Paketi, Özlü Bergama Çiftliği Tanışma, Özlü Bergama Çiftliği Tanışma Paketi, Özlü Bergama Çiftliği Paketi, Özlü Bergama Zeytinli, Özlü Bergama Zeytinli Tanışma, Özlü Bergama Zeytinli Tanışma Paketi, Özlü Bergama Zeytinli Paketi, Özlü Bergama Tanışma, Özlü Bergama Tanışma Paketi, Özlü Bergama Paketi, Özlü Çiftliği, Özlü Çiftliği Zeytinli, Özlü Çiftliği Zeytinli Tanışma, Özlü Çiftliği Zeytinli Tanışma Paketi, Özlü Çiftliği Zeytinli Paketi, Özlü Çiftliği Tanışma, Özlü Çiftliği Tanışma Paketi, Özlü Çiftliği Paketi, Özlü Zeytinli, Özlü Zeytinli Tanışma, Özlü Zeytinli Tanışma Paketi, Özlü Zeytinli Paketi, Özlü Tanışma, Özlü Tanışma Paketi, Özlü Paketi, Bergama, Bergama Çiftliği, Bergama Çiftliği Zeytinli, Bergama Çiftliği Zeytinli Tanışma, Bergama Çiftliği Zeytinli Tanışma Paketi, Bergama Çiftliği Zeytinli Paketi, Bergama Çiftliği Tanışma, Bergama Çiftliği Tanışma Paketi, Bergama Çiftliği Paketi, Bergama Zeytinli, Bergama Zeytinli Tanışma, Bergama Zeytinli Tanışma Paketi, Bergama Zeytinli Paketi, Bergama Tanışma, Bergama Tanışma Paketi, Bergama Paketi, Çiftliği, Çiftliği Zeytinli, Çiftliği Zeytinli Tanışma, Çiftliği Zeytinli Tanışma Paketi, Çiftliği Zeytinli Paketi, Çiftliği Tanışma, Çiftliği Tanışma Paketi, Çiftliği Paketi, Zeytinli, Zeytinli Tanışma, Zeytinli Tanışma Paketi, Zeytinli Paketi, Tanışma, Tanışma Paketi, Paketi, NATUREL BİRİNCİ ZEYTİNYAĞI, NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞI,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR