Özlü Bergam Çiftliği Sonbahar Paketi
Özlü Bergam Çiftliği Sonbahar Paketi
Özlü Bergama Çiftliği Sonbahar Paketi
Özlü Bergama Çiftliği Sonbahar Paketi
Özlü Bergama Çiftliği Sonbahar Paketi
Özlü Bergama Çiftliği Sonbahar Paketi
Özlü Bergama Çiftliği Sonbahar Paketi

Özlü Bergama Çiftliği Sonbahar Paketi

İndirim Oranı : %4 İndirim
Fiyat : ₺415,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺400,00(KDV Dahil)

Sonbahar Paketi

Paket İçeriği:

  • 850g Çam Balı Cam Kavanoz
  • 850g Çiçek Balı Cam Kavanoz
  • 500ml Naturel Sızma Zeytinyağı Cam Şişe
  • 100g Polen Cam Kavanoz

 

 

 

:

Sonbahar Paketi

Paket İçeriği:

  • 850g Çam Balı Cam Kavanoz
  • 850g Çiçek Balı Cam Kavanoz
  • 500ml Naturel Sızma Zeytinyağı Cam Şişe
  • 100g Polen Cam Kavanoz

 

 

 

 

ÇAM BALI

 Çam ağaçlarında oluşan özel salgıların, bal arıları tarafından sabırla işlenerek üretilmesi sonucu ortaya çıkan doğal çam balı sofralarınızın baş tacı olmak için hazır.

ŞEKER DEĞİL ÇAM BALI!

Çam balı diğer ballara göre daha koyu rengi ve kıvamı, baharatımsı lezzetiyle farkını ortaya koymaktadır. Kahvaltılarımızın baştacı olan çambalı şeker yerine de günümüzde bolca kullanılmaktadır, bunun nedeni ise şekerin aksine sindirme uğramadan direkt kana karışmasıdır. Gözümüzden sakındığımız çocuklarımız için kahvaltı sevdirici olan balımız içerisindeki çinko bakır ve bir çok antioksidan ve antibakteriyel özelliği vücud direncini artırırken boğaz ağrısına da çok iyi geldiği bilinmektedir. Kış aylarında bitki çaylarınızla bunu deneyip görebilirsiniz. Geçmişten bugüne gelen o nostalji  köy kahvaltılarında kaymakla, günümüzün sofralarında pankekle onu denediğiniz zaman vazgeçilmeziniz olacak.Tüketirken bir arının ortalama 7 hafta yaşadığını ve bu sürede bize bir tatlı kaşığı bal yaptığını  unutmayınız.

 

 

ÇİÇEK BALI

İzmir’in bakir yaylarının bereketi, saflığıyla balımızla size gelmektedir. Sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi balımız, akışkan yapısı ve yumuşak tadıyla girdiği sofrayı lezzetlendiriyor.

LEZZETİN VE SIHHATİN BAL HALİ

Doğanın bir mucizesi bal, besleyici özelliğiyle yüzyıllardır biliniyor. Balımız, düzenli tüketildiğinde vücudun zararlı hücrelerden arınmasını sağlayarak kansere zemin hazırlayan sağlık sorunlarını ortadan kaldırır. Antibiyotik özelliğe sahip olan çiçek balımız, bağışıklık sisteminizin de güçlenmesini sağlamaktadır, aynı zamanda eklemlerde veya kemiklerde meydana gelen kireçlenme ya da iltihaplanma gibi sağlık sorunlarının önüne geçmenizi sağlar.

 

 

POLEN

 Polen, bitkilerin üreme organlarının başlıklarında bulunan üreme hücreleridir. Protein bakımından zengin içeriğe sahip, içerisinde aminoasitler, fenolik asitler, steroidler, enzimler antioksidanlar, beta karoten, kalsiyum, magnezyum, selenyum, nükleik asit, lektin, sistein, B1, B2, C ve E vitamin değeri yüksek bir arı ürünüdür. Polenlerimizin bir çay kaşığında 2 kilo kemiksiz ve yağsız et ya da 12 litre sütteki kadar esansiyel bulunur.Ek gıda olarak bolca tüketilmektedir.

 

 

NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞI

Ege efsanelerinde ve din kitaplarında adı Ölmez Ağaç ya da Hayat Ağacı olarak geçen zeytin ağacı, antik çağlardan beri insanoğlunun hayatının içinde olmuş, kimi zaman meyvesiyle kimi zaman yağıyla insanlığa sağlık, lezzet ve güzellik vaat etmiştir. Bir dalı barışı simgelerken şimdilerde Ege’nin simgesi haline gelen zeytinlerimizden elde ettiğimiz sızma zeytinyağımız ilk hasattan herhangi kimyasal işlem görmeden direkt yıkanıp elde ettiğimiz yağdır. Naturel sızma zeytinyağı: Serbest yağ asitliği, oleik asit cinsinden her 100 gramda 0,8 gramdan fazla olmayan yağdır. Meyvemsi ve acımsı tadıyla gönüllere taht kuran yemeklerde, mezelerde gurmelik lezzet. .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Ürünler
Etiketler
Özlü, Özlü Bergam, Özlü Bergam Çiftliği, Özlü Bergam Çiftliği Tanışma, Özlü Bergam Çiftliği Tanışma Paketi, Özlü Bergam Çiftliği Tanışma Paketi 1, Özlü Bergam Çiftliği Tanışma 1, Özlü Bergam Çiftliği Paketi, Özlü Bergam Çiftliği Paketi 1, Özlü Bergam Çiftliği 1, Özlü Bergam Tanışma, Özlü Bergam Tanışma Paketi, Özlü Bergam Tanışma Paketi 1, Özlü Bergam Tanışma 1, Özlü Bergam Paketi, Özlü Bergam Paketi 1, Özlü Bergam 1, Özlü Çiftliği, Özlü Çiftliği Tanışma, Özlü Çiftliği Tanışma Paketi, Özlü Çiftliği Tanışma Paketi 1, Özlü Çiftliği Tanışma 1, Özlü Çiftliği Paketi, Özlü Çiftliği Paketi 1, Özlü Çiftliği 1, Özlü Tanışma, Özlü Tanışma Paketi, Özlü Tanışma Paketi 1, Özlü Tanışma 1, Özlü Paketi, Özlü Paketi 1, Özlü 1, Bergam, Bergam Çiftliği, Bergam Çiftliği Tanışma, Bergam Çiftliği Tanışma Paketi, Bergam Çiftliği Tanışma Paketi 1, Bergam Çiftliği Tanışma 1, Bergam Çiftliği Paketi, Bergam Çiftliği Paketi 1, Bergam Çiftliği 1, Bergam Tanışma, Bergam Tanışma Paketi, Bergam Tanışma Paketi 1, Bergam Tanışma 1, Bergam Paketi, Bergam Paketi 1, Bergam 1, Çiftliği, Çiftliği Tanışma, Çiftliği Tanışma Paketi, Çiftliği Tanışma Paketi 1, Çiftliği Tanışma 1, Çiftliği Paketi, Çiftliği Paketi 1, Çiftliği 1, Tanışma, Tanışma Paketi, Tanışma Paketi 1, Tanışma 1, Paketi, Paketi 1, 1, domates , Sonbahar paketi özlü bergama çiftliği, Özlü Bergam Çiftliği Sonbahar, Özlü Bergam Çiftliği Sonbahar Paketi, Özlü Bergam Sonbahar, Özlü Bergam Sonbahar Paketi, Özlü Çiftliği Sonbahar, Özlü Çiftliği Sonbahar Paketi, Özlü Sonbahar, Özlü Sonbahar Paketi, Bergam Çiftliği Sonbahar, Bergam Çiftliği Sonbahar Paketi, Bergam Sonbahar, Bergam Sonbahar Paketi, Çiftliği Sonbahar, Çiftliği Sonbahar Paketi, Sonbahar, Sonbahar Paketi,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR